Renapur Hi-Shine (Wysoki Połysk)

– naturalny połysk skóry

Cena:                                                                     

     50PLN (250ml) nr 005 

Renapur Wysoki Połysk to najwyższej jakości produkt do pielęgnacji skóry naturalnej, stworzony specjalnie po to, by nadać Twoim artykułom skórzanym piękny, naturalny połysk.

Nasz preparat do polerowania skóry zawiera naturalne składniki, które działają razem, by pielęgnować i chronić skórę. Renapur Wysoki Połysk zawiera wosk karnauba otrzymywany z liści gatunku kopernicji Copernicia prunifera - palmy występującej jedynie w północno-wschodniej Brazylii. Jej nieoficjalna nazwa „królowa wosku” jest w pełni zasłużona - błyszczący połysk nadawany przez wosk byłby stosowny dla rodziny królewskiej. Wosk karnauba pomaga także zapewnić nieprzemakalność skóry oraz maksymalizować jej wytrzymałość.

Renapur Wysoki Połysk zawiera również olejek z drzewa herbacianego, szeroko znany ze swoich naturalnych antybakteryjnych i przeciwgrzybicznych właściwości, pomagając chronić skórę poprzez zabijanie, w kontakcie z nim, zarodników pleśni i grzybów, zanim zdążą one zaatakować i uszkodzić Twoje produkty ze skóry. Renapur Wysoki Połysk zawiera ponadto łagodny środek czyszczący, który delikatnie rozpuszcza powierzchniowy tłuszcz i brud, nie uszkadzając samej skóry.

W odróżnieniu od niektórych innych produktów do pielęgnacji skóry Renapur Wysoki Połysk nie zawiera krzemianów, które zwykle nadają skórze plastikowy wygląd. Wykorzystywane przez nas naturalne składniki pomagają przydać Twoim skórzanym produktom naturalnego błysku.

Renapur Wysoki Połysk jest także niezwykle oszczędny, a każde opakowanie o poj. 250 ml wystarczy do wypolerowania ponad 140 par średniego rozmiaru butów.

Jak stosować preparat Renapur Wysoki Połysk?

Zastosowanie preparatu Renapur Wysoki Połysk jest niezwykle proste - należy postępować zgodnie z czterema poniższymi krokami:

1. Nałożyć niewielką ilość preparatu Renapur Wysoki Połysk na gąbkę do aplikacji - zawsze można dodać więcej, gdyby okazało się to konieczne;

2. Rozprowadzić Renapur Wysoki Połysk gąbką po skórze, równo aplikując preparat;

3. Zostawić do wyschnięcia na 30 sekund;

4. Delikatnie wypolerować, aby osiągnąć piękny, naturalnie wyglądający połysk.

 

Produkty do pielęgnacji skóry Renapur działają razem, by zapewnić utrzymywanie Twoich artykułów skórzanych w jak najlepszej kondycji. Gdy zaczynają one tracić blask, po prostu użyj balsamu do skóry naturalnej Renapur, który niezwłocznie przywróci im Wysoki Połysk. Preparatu Renapur Wysoki Połysk będziesz potrzebować ponownie dopiero, gdy balsam Renapur przestanie już nadawać blask.

Renapur Wysoki Połysk jest idealny, by dodać błyszczący połysk na powierzchni obuwia, artykułów rymarskich, skórzanej tapicerki samochodowej - w istocie na wszelkich produktach skórzanych, którym pragniesz nadać wysoki połysk.

Preparatu Renapur Wysoki Połysk nie należy stosować do zamszu, nubuku i skór anilinowych. W razie wątpliwości należy najpierw przetestować na niewielkiej, niewidocznej powierzchni.