Preparat do czyszczenia skóry „Renapur Leather Cleaner” 

– delikatna i naturalna pielęgnacja wyrobów ze skóry

 na zamówienie, kliknij tutaj
                                                                                                             Renapur Leather Cleaner

                                                                                                             Cena: 45PLN (250ml) nr 003

Cleaner + sponge

Preparat do czyszczenia skóry Renapur Leather Cleaner to naturalna metoda usuwania brudu i zanieczyszczeń ze skóry. Ten doskonały środek

wyprodukowany jest z wyciągów roślinnych, ma neutralne pH i jest w 100% biodegradowalny. Preparat Renapur nie działa drażniąco ani agresywnie - delikatnie czyści skórę nie uszkadzając powierzchni. Może być stosowany na wszystkich kolorach skóry.

Preparat Renapur Leather Cleaner został celowo skomponowany, by delikatnie wspomagać konserwację skóry naturalnej. Jest opracowany, by delikatnie pozbywać się brudu i zanieczyszczeń ze skóry. Nie jest przewidziany do wywabiania plam z atramentu lub innych mocnych zaplamień na skórze. Naszym zdaniem preparaty, które mają osiągać taki skutek, są często tak silne, że powodują usuwanie koloru ze skóry i niszczą ją nawet bardziej niż pierwotna plama.

Preparat Renapur Leather Cleaner jest również bardzo atrakcyjny pod względem kosztowym, ponieważ można go rozcieńczać w wodzie aż 50-krotnie i już niewielka ilość środka wystarcza do skutecznego czyszczenia. Renapur używany regularnie pomaga zapobiegać odkładaniu się brudu i zanieczyszczeń, utrzymując skórę w doskonałym stanie.

Sposób użytkowania preparatu Renapur Leather Cleaner

Zastosowanie preparatu Renapur jest niezwykle proste - należy postępować zgodnie z trzema krokami:

1. Przy użyciu czystej wody zwilżamy obszar, który chcemy oczyścić. Spowoduje to również usunięcie cząsteczek kurzu i brudu powierzchniowego.

2. Rozcieńczamy 10-20 ml preparatu jednym litrem czystej letniej wody. Przy pomocy czystej gąbki wprowadzamy preparat w skórę i delikatnie wcieramy w obszar do oczyszczenia. W przypadku mocniejszych zabrudzeń należy zastosować preparat w formie nierozcieńczonej.

3. Spłukujemy czystą wodą i zostawiamy do wyschnięcia w cieniu i z dala od bezpośrednich źródeł ciepła.

Ekologiczny - w ciągu 21 dni całkowicie się rozkłada. 

Przetestowany dermatologicznie.