Renapur Balsam do skór  Logo

na zamówienie, kliknij tutaj

Balsam do skóry naturalnej Renapur. Wyprodukowany wyłącznie z naturalnych składników, które wniosą nowe życie w Twoje nienowe już artykuły ze skóry.

Renapur zawiera olej jojoba. Wnika on w skórę i odżywia ją, przywracając i podkreślając jej pierwotny kolor.

Renapur rozluźnia i zmiękcza skórę, pozostawiając ją delikatną, zachowując na długo jej właściwy wygląd oraz przedłużając okres jej użytkowania.

Renapur zawiera naturalny wosk pszczeli, który impregnuje i chroni wszelkie produkty ze skóry naturalnej oraz zapewnia ich nieprzemakalność.

Cena:                                                                     

     50PLN (200ml) nr 001                                                                       25PLN (50ml)  nr 002 

 50 ml

Instrukcja użytkowania:

Przy pomocy gąbki nałożyć niewielką ilość balsamu Renapur. Wprowadzić w skórę. Balsam natychmiast wniknie w powierzchnię, pozostawiając ją miękką, gładką i chronioną. Zetrzeć ewentualny nadmiar balsamu miękką ściereczką. Renapur nie wymaga polerowania ani nabłyszczania – samoistnie zapewnia naturalny połysk po zastosowaniu.

Zastosowania:

Balsam Renapur może być wykorzystywany do wszystkich rodzajów miękkich skór naturalnych. Zapewni wyjątkową ochronę Twoim skórzanym walizkom, torebkom, kurtkom i płaszczom, skórzanym meblom, siedzeniom samochodowym, siodłom i uprzęży. Może być on również stosowany do powierzchni winylowych i sztucznej skóry. Zapewnia ponadto nieprzemakalność kurtek z tkanin impregnowanych itp.

NIE STOSOWAĆ DO ZAMSZU I IRCHY.

Balsam do skóry naturalnej Renapur wystarcza na długo i jest oszczędny w użyciu. Jedno opakowanie o poj. 200 ml wystarcza do konserwacji i ochrony do 500 par butów, 80 kurtek skórzanych lub na 20 aplikacji na skórzane fotele samochodowe.

Wskazówki pomocne przy stosowaniu balsamu Renapur

Zawsze nakładać niewielką ilość, korzystając z dostarczonego suchego aplikatora.

Prawidłowo stosowany balsam Renapur będzie chronić, odmładzać i gwarantować nieprzemakalność wszelkich skór i powierzchni porowatych.

Meble

W przypadku gdy meble wymagają oczyszczenia, zastosować najpierw preparat do czyszczenia skóry Renapur.

Komplety wypoczynkowe należy pielęgnować przynajmniej dwa razy do roku, najlepiej tuż przed nastaniem lata i ponownie przed nadejściem zimy. Powierzchnia powinna wyschnąć w ciągu 30 sekund, w przeciwnym przypadku może to oznaczać użycie nadmiernej ilości balsamu. W przypadku mebli z winylu proces wchłaniania trwa nieco dłużej.

Odzież

W pierwszym miesiącu należy poddać dwukrotnej pielęgnacji, a następnie powtarzać ją co trzy miesiące.

Skórzaną odzież motocyklową należy w okresach wilgotnej pogody pielęgnować częściej. Doskonały do zapewnienia nieprzemakalności rękawic do jazdy. Renapur nadaje się również do odzieży z winylu.

Nie używać do kurtek irchowych.

Kurtki nieprzemakalne i płótna

Stosować raz do roku i zawsze, gdy nie są używane, przechowywać w formie zrolowanej.

Płócienne namioty poddawać konserwacji w miarę potrzeb.

Wnętrza samochodowe

Konserwować skórzane i winylowe fotele, tablicę rozdzielczą, elementy boczne i gumowe listwy uszczelniające w drzwiach trzy lub cztery razy do roku. Można również stosować do wszelkich elementów winylowych na zewnątrz samochodu, a także do opon.

Obuwie

Zastosować trzykrotnie w pierwszym tygodniu, aby poddać pantofle, oficerki, adidasy itp. całościowej pielęgnacji, a następnie, w celu utrzymania ich nieprzemakalności, powtarzać stosowanie raz na tydzień. Renapur może być używany do obuwia ze skóry, winylu lub tworzyw sztucznych, ale nie na wykończeniach z zamszu lub nubuku.

Można również użyć niewielkiej ilości Renapur wewnątrz buta, aby zmniejszyć ból związany z noszeniem nowego obuwia. W tym celu należy po prostu zanurzyć palec w balsamie i nałożyć na powodujący dyskomfort obszar w środku buta.

Siodła i uprzęż

W pierwszym miesiącu należy poddawać dwukrotnej lub trzykrotnej pielęgnacji, a następnie powtarzać ją co najmniej raz na kilka miesięcy. Stosować częściej przy wilgotnej pogodzie.

Meble drewniane przeznaczone do użytku wewnętrznego i zewnętrznego

Stosować dwa lub trzy razy w roku.

Torebki, portmonetki, portfele, ochraniacze na telefony komórkowe

Używać co dwa do sześciu miesięcy.

Marmur, terakota, płytki łupkowe

Stosować przynajmniej dwa razy do roku.